ШЛЯХ ЄДНАННЯ

ПРО ПРОЕКТ


ЄВАНГЕЛІЄ ДНЯ – СЕРЦЕБИТТЯ УКРАЇНИ.                            (нд 5 Вел.посту)

 

Той хто взяв на себе місію рятувати свій народ, повинен бути готовим терпіти переслідування не тільки від ворогів, але зустрітися із нерозумінням та невдячністю тих – заради кого він приносить себе у жертву любові. “І насміхатися з нього будуть, і будуть плювати , бичувати, і вб’ють його…” (Мк. 10.34.)

 

Як і Христос, виявити готовність до найвищої жертви заради ВОСКРЕСІННЯ своєї нації. “……але третього дня Він воскресне” (Мк. 10.34.)

Бо кожен із нас, хто свою місію, ціль і мету свого життя вбачає тільки у вирі національно-визвольної боротьби, “Здобудеш Українську державу, або згинеш у боротьбі за неї” (1п. ДУН.), прийшов щоб прислужитися своєму народові ЧИНОМ БОРОТЬБИ ТА ЖЕРТВИ. “…..коли хтось великим бути хоче, нехай буде вам за слугу.” (Мк. 10.43). І тут також висвітлюється свідоме, чи несвідоме наслідування Ісуса Українським націоналістом “Бо і Син Людський прийшов не на те, щоб Йому служили, але щоб послужити , і душу Свою дати на викуп за багатьох” (Мк. 10. 45)

І не свої особистісні інтереси переслідувати маємо – а НАЙВИЩУ ІДЕЮ ПОБУДОВИ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ.

 

Адже пам’ятаємо слова Спасителя до Якова та Заведея, що просили для себе сидіння одного праворуч,іншого ліворуч у славі Його. (Мк. 10.37). “ ….не моє це давати, а кому уготовано” (Мк.10.40.) Тож нехай зернини крові героїв сьогодення, давши паростки у свідомості та серці майбутніх поколінь, у поєднанні із нашим Чином боротьби за Українську правду, приготує нам достойне місце, “сидіння праворуч Христа” у Величі та Славі Української Держави. !!!

З НАМИ БОГ І З НАМИ ПРАВДА – СЛАВА УКРАЇНІ !!!


"ШЛЯХ ЄДНАННЯ - МАТИ БОЖА ПРИЙМИ УКРАЇНУ"

Всеукраїнська акція проводиться капеланською службою ДУК ПС (духовний легіон "Альфа і Омега") разом із співорганізаторами та за підтримки меценатів. Мета - Надати духовне заопікунство всім потребуючим. Духовно-патріотичне виховання. Допомогти формуванню світогляду Українського воїна, юнака чи дитини у дусі церкви Христової та кращих традицій і звичаю Українського народу. Активно долучитися до формування духовно-патріотичного стержня у серці та свідомості, кожного українця. Акція проходить у рамках головного проекту нашої роботи та діяльності "Віра, Традиція, Чин".

 

Тільки врахувавши наші помилки у минулому, можна здобути повноцінну перемогу у майбутньому. Вже вкотре, на протязі нашої історії, ворог не маючи можливостей перемогти наш Український народ силовим методом, намагається знищити його із середини. Тільки викорінивши із своїх сердець комплекс неповноцінності та меншовартості, що нав"язується століттями у свідомості нашого народу.

 

Лише подолавши всі непорозуміння та роздори, ми зможемо досягнути спільної мети- побудови Української держави. І зараз, як панацея, життєво необхідне нам єднання, єднання навколо спільної ідеї, єднання у дусі, вірі та боротьбі, пробудження національної свідомості у наших серцях. Потрібно допомогти кожному українцю, усвідомити особистісну відповідальність за долю народу, нації, Держави -

ЗА МАЙБУТНЄ НАШИХ ДІТЕЙ,

ЗА НАШЕ ІЗ ВАМИ МАЙБУТНЄ!


Богродиця Єднанняшлях єднання - розмова про проект на громадському телебаченні